Piknik rodzinny

Piknik rodzinny

Tradycją w  Punktach i Oddziałach Przedszkolnych w Łagowie stał się Piknik rodzinny, który łączy ze sobą trzy uroczystości: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Tego roku obchodziliśmy go przez dwa dni: 24 maja 2024r. - klasy 0, natomiast 27 maja 2024r.-  punkty przedszkolne. Wspaniale ten czas spędzaliśmy w Sędku, gdzie zagospodarowanie terenu jest wyjątkowe dla takiego typu spotkań. Pogoda w tych dniach wyjątkowo nam sprzyjała a słońca nie zabrakło. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, uśmiechu i dobrego nastroju.  

Ten wspaniały pobyt rozpoczęliśmy od występów artystycznych naszych przedszkolaków. Dzieci z wszystkim grup przedszkolnych zaprezentowały swoje zdolności wokalne, taneczne i artystyczne dziękując swoim rodzicom za bezgraniczną miłość i opiekę. Po występach wszystkie dzieci odśpiewały 100 lat dla rodziców i wręczyły upominki. Kolejny punktem programu było korzystanie z dmuchańców, których sponsorami byli rodzice. 

Dzieci mogły również skorzystać z atrakcji jaką była przejażdżka na kucykach,  za którą serdecznie dziękujemy państwu Annie i Piotrowi Rozczypałom.  Nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci i rodziców. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych grillowanych kiełbasek przygotowanych przez rodziców. W miłej atmosferze czas spotkania szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Dziękujemy kierownikowi WTZ w Sędku pani Wioletcie Kozłowskiej za udostępnienie terenu oraz grilla. Wszystkim osobom biorącym udział w pikniku i jego przygotowaniu dziękujemy.

Cudownej zabawy nie było końca … Zapraszamy za rok.

Galeria: