Apel szkolny

Apel szkolny

15 marca w naszej szkole odbył się apel.

Podczas krótkiego spotkania z uczniami klas młodszych dyrektor pani Ewa Mikulko przypomniała o zachowaniu bezpieczeństwa podczas spędzania przerw pomiędzy lekcjami. Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego wręczyli podziękowania za udział oraz nominacje do XX Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Nominacje otrzymali: Natan Bera, Marika Pustuła, Zuzanna Piekarz, Anna Maluszczak, Emilia Duda, Wiktor Mazurkiewicz, Denis Hrabar, Lena Kołodziejczyk, Nikola Kasprzyk, Patryk Wróbel, David Gardynik, Antoni Gałka, Jakub Kowalski, Jakub Masternak, Amelia Bal, Ilona Boczarska, Oliwia Lisińska, Dorota Fułat, Ksawery Łach, Franciszek Cisak, Bartosz Góral, Piotr Biesiada, Nadia Pietrzyk i Gabriela Łata. 

Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę na jubileuszowym konkursie recytatorskim. Gratulacje otrzymała także nasza drużyna matematyczna, która będzie walczyć w kolejnym etapie Matematycznej Ligii Mistrzów.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i za wszystkich trzymamy kciuki.