Eliminacje Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kieleckiego

19 października 2023 r. w Gminnym Zespole Szkół w Łagowie odbyły się eliminacje Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kieleckiego. W turnieju udział brały szkoły z terenu gminy Łagów: SP Piotrów, SP Zbelutka i gospodarze turnieju – SP Łagów (klasa VII oraz SP Łagów klasa VI - VIII).

Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie pan Zdzisław Zwoliński podsumował zawody i wręczył pamiątkowe dyplomy.

Kolejność po rozegraniu wszystkich spotkań:

1. SP Łagów (klasa VII)

2. SP Łagów (klasa VI –VIII)

3. SP Piotrów

4. SP Zbelutka

Gminę Łagów w finale Turnieju o Puchar Starosty Kieleckiego reprezentować będzie Szkoła Podstawowa z Łagowa. W skład w/w reprezentacji wchodzą : Kamil Łach, Sebastian Góral, Kuba Banakiewicz, Bartłomiej Kozłowski, Wojciech Lech, Adam Wójcik, Alan Kawalec, Norbert Wiącek, Filip Kubacki, Kamil Rządkowski, Hubert Biesiada, Filip Kowalik, Szymon Kwiatek, Konrad Czekaj, Piotr Strzelecki.

Trenerzy zespołu: Jan Bąk, Robert Zieliński.

Galeria: