Dzień Nauczyciela

13 października w przededniu Święta Edukacji Narodowej  przedstawiciele Małego i Dużego Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Rano delegacja dzieci odwiedziła dyrekcję Gminnego Zespołu Szkół z bukietem kwiatów. Potem uczniowie dotarli do każdego pracownika szkoły i wręczyli im piękne, jesienne laurki . Po południu odbyła się krótka akademia, podczas której dzieci wyrecytowały wiersze i zaśpiewały piosenki dla licznie zgromadzonych emerytowanych i czynnych pracowników szkoły. Następnie życzenia gościom złożył Burmistrz Miasta i Gminy Łagów Pan Paweł  Marwicki . Również dyrektor szkoły Pan Zdzisław Zwoliński podziękował swoim pracownikom za całoroczną pracę, a niektórym wręczył nawet zaświadczenie z czerwonym paskiem. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

Galeria: