Zajęcia integracyjne klasy VIIb

Zajęcia integracyjne klasy VIIb

Autorzy: Barbara Sadłowska, Anna Kotwa

W dniu 14 marca 2023 r. uczniowie klasy VIIb uczestniczyli w zajęciach integracyjnych na Świetlicy Środowiskowej w Łagowie, które zostały przygotowane przez panią Urszulę Sławską. 

Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i mieli za zadanie wykonać z tektury szablon kury i koguta, wykleić go zakrętkami i przyozdobić dostępnymi materiałami. Młodzież bardzo chętnie pracowała w zespołach i z dużym zaangażowaniem wykonywała swoje prace. Uczniowie byli zadowoleni z wykonanego zadania. Celem zajęć była integracja zespołu klasowego, wdrażanie do współpracy w grupie i wzajemnej pomocy, wzmacnianie poczucia własnej wartości i wiary we własne możliwości, zaspokojenie potrzeb akceptacji i bezpieczeństwa w grupie, tworzenie życzliwej i przyjaznej atmosfery wśród uczniów oraz rozwijanie wrażliwości, wyobraźni oraz twórczego myślenia. Na koniec zajęć uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności gry w bilarda i inne gry stołowe. 

Bardzo dziękujemy pani Urszuli Sławskiej za gościnę, przygotowanie zajęć i poświęcony nam czas oraz liczymy na dalszą współpracę.

Galeria zdjęć »