Dzień Kobiet w klasach I - III

Autor: Renata Siwoń

8 marca obchodziliśmy Święto Kobiet. Z tej okazji uczniowie klas młodszych I - III wybrali się do kina Helios w Kielcach na film pt. „Skarb Mikołajka”.

Film inspirowany jest serią książek, ponadczasowych dzieł Rene Gościnny’ego, opowieści dla dzieci, które zna już cały świat. Wszystkim bardzo podobały się przygody pomysłowego chłopca, który wcale nie chciał przeprowadzić się i opuścić swoich przyjaciół.

Po seansie dzieci brawami podziękowały za możliwość obejrzenia tego pouczającego, pięknego filmu. Cieszyły się, że od dłuższego czasu mogły wspólnie  wybrać się na szkolną wycieczkę, dzielić się wrażeniami po obejrzanym filmie, integrować się w różnych grupach.

W tym dniu wszyscy panowie , młodsi i starsi, złożyli wszystkim paniom i dziewczynkom  życzenia i wręczyli im małe upominki lub kwiaty. Dziękujemy!