Sukces w konkursie ekologicznym

Autor: mgr Elżbieta Zwolińska

Uczniowie klasy 7c wzięli udział w konkursie ekologicznym pt. „Powietrze nim oddychamy o nie dbamy”. Został o zorganizowany przez Fundację Naukową - Twórcze myślenie.

Celem konkursu było nakręcenie filmu, w którym uczestnicy mieli zaprezentować działania związane ze smogiem. Uczniowie klasy 7c nakręcili film mówiący o niekorzystnym wpływie smogu na przyrodę i zdrowie człowieka. Ich praca okazała się najlepsza. Zdobyli pierwsze miejsce. Nagrodą w konkursie był voucher w wysokości 1800 zł na całodniową wycieczkę do kompleksu Świętokrzyska Polana.

Skład zwycięskiego zespołu: Martyna Serwata, Aleksandra Łata, Aleksandra Sadłocha, Antoni Ambroziński. Opiekunem drużyny była Elżbieta Zwolińska Warto nadmienić, że scenariusz do przedstawienia napisała Pani Monika Durlej a całość zmontował Pan Mirosław Gadowski.