Uroki zimy - podsumowanie akcji

Uroki zimy

Autor: mgr Barbara Sadłowska

W dniach od 1 II do 19 II 2021 Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Uroki zimy”, która polegała na wykonaniu i wysłaniu przez chętnych uczniów zdjęć przedstawiających przyrodę w okresie zimowym. W akcji wzięło udział 66 uczniów, nadeszło do nas 166 zdjęć. Ze wszystkich zdjęć powstało 28 kolaży, które zdobią korytarz na I piętrze naszej szkoły.

Autorem najładniejszego zdjęcia jest uczennica klasy II a Marcelina Siwonia.

Wyróżniono zdjęcia następujących uczniów:

Oliwia Gałka (kl. 2a), Norbert Wiącek, (kl. 4a),  Patryk Mazurkiewicz(kl. 4a), Julia Pióro (kl. 4b), Julia Zielińska (kl. 4b), Roksana Michalczyk (kl. 4b), Oskar Bęben (kl. 4b), Oliwia Kołbuc (kl. 5b),  Patrycja Murzec (kl. 5b), Bartosz Czekaj (kl. 6a),  Klaudia Chruścicka (kl. 6b), Adrian Włodarczyk (kl. 6b), Agata Łodej (kl. 7a), Agata Gażdzik (kl. 7a), Julia Błosińska (kl. 7a),Wiktoria Czekaj (kl. 8b), Maciej Jakubczyk (kl. 8b), Grys Ewa (kl. 8b)

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w naszej akcji i nadesłanie uroczych zdjęć. Każde z nich jest piękne i wyjątkowe.

W galerii znajdują się wyróżnione zdjęcia.