Tęsknię za szkołą!

https://www.gzslagow.edu.pl/2020/04/tesknie-za-szkoa.html
Zapraszamy wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w niezwykłej akcji pod nazwą „Tęsknię za szkołą!”.

„Szkoło! Życia mego treści, Ty jesteś jak zdrowie…
Ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie,
Kto Cię stracił w koronawirusa dobie.
Wysyłam Ci zdjęcie, bo… tęsknię po Tobie!”
Rym częstochowski, autorstwa własnego 
- zgapione z tego Mickiewiczowskiego 
     

Jak dobrze wiecie, pozostaniemy w domach do 24 maja 2020 r. Wszystkich zaczyna męczyć ta nowa rzeczywistość. Najbardziej odczuwamy odizolowanie od znajomych, przyjaciół. Każdy z nas potajemnie tęskni za „normalną” szkołą. Najbardziej doskwiera siedzenie w zamknięciu, brak kontaktu z kolegami i nauczycielami…
   
Mały i Duży Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu  zapraszają wszystkich uczniów i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w niezwykłej akcji pod nazwą „Tęsknię za szkołą!”. Zasady są proste: należy wykonać rysunek lub zdjęcie (tzw. selfie), na którym pokażecie, co robicie w domu, a moglibyście robić to w szkole. Niech nasza kochana szkoła zapełni się uśmiechniętymi twarzami uczniów i pracowników, którzy chcieliby wrócić do normalnej codzienności z życzliwymi ludźmi wokół siebie.
   
Rysunki będzie można zostawić:

  • w Łagowie – w szkolnym przedsionku nowego budynku w pudełku podpisanym „Tęsknię za szkołą!”, 
  • w Lechówku – w sklepie spożywczym, dzięki uprzejmości właścicieli.

Liczymy tu zwłaszcza na młodszych uczniów, choć i tych starszych zapraszamy do plastycznego „wyżycia się” z dala od komputera i zdalnego nauczania. To dobry sposób, jeśli chcesz znów usiąść obok koleżanki lub kolegi z klasy. Może uda się zapełnić sale lekcyjne Waszymi podobiznami (rysunki)?

Jeśli chcecie wysłać swoje zdjęcie, oto adresy e-mail opiekunów organizacji:

  1. Klasy 0 – 3 pani Monika Durlej: mdurlej@gzslagow.edu.pl
  2. Klasy 0 – 3 SP filia w Lechówku: erycabel@gzslagow.edu.pl 
  3. Uczniowie klas IV – VIII i szkoły branżowej: aswitek@gzslagow.edu.pl, jswit@gzslagow.edu.pl

Prace plastyczne oraz zdjęcia należy przekazywać do 11 maja 2020 r.
Podpiszcie je (imię i nazwisko, klasa, wychowawca). Kochani, liczymy na Wasz odzew. Tęsknimy za Wami!

MSU, DSU, SKW