Wybitne osiągnięcia uczennicy naszej szkoly z klasy 8 B

Wybitne osiągnięcia uczennicy naszej szkoly z klasy 8 B

Z dumą informujemy, że uczennica  klasy VIII b Oliwia Kołbuc, wraz ze swoim partnerem tanecznymOliwierem Batogiem, została powołana do Kadry Narodowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

To zaszczytne wyróżnienie jest efektem ich wybitnych osiągnięć na parkiecie oraz ciężkiej pracy i zaangażowania w rozwój swoich umiejętności tanecznych.

Oliwia i Oliwier to utalentowani młodzi tancerze, którzy swoim zaangażowaniem, pasją oraz determinacją zdobyli uznanie w środowisku tanecznym. Ich sukcesy są wynikiem nie tylko talentu, ale także wieloletniej pracy oraz wsparcia ze strony wykwalifikowanych trenerów.

W ostatni weekend Oliwia i Oliwier zajęli trzecie miejsce na Polish Open Championship (Otwarte Mistrzostwa Polski) w kategorii do szesnastego roku życia w tańcach latynoamerykańskich, co jest kolejnym dowodem ich wysokich umiejętności i determinacji.

Życzymy Oliwii i Oliwierowi dalszej owocnej pracy, zwieńczonej licznymi sukcesami 

na parkietach Polski i świata. Jesteśmy przekonani, że ich przyszłe osiągnięcia będą równie imponujące i dostarczą nam jeszcze wielu powodów do dumy.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne triumfy!

Galeria: