Relacja z rajdu wolontariuszy

W piątek 7 czerwca 2024 roku wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu wybrali się na rajd do Lechówka w ramach podsumowania pracy w bieżącym roku szkolnym. Na swoją wyprawę wolontariusze zaprosili młodszych kolegów,  uczniów klasy IIc, dla których był to pierwszy, pieszy rajd. Młodsi koledzy, być może przyszli wolontariusze, spisali się świetnie i dotarli do celu rajdu, gdzie koło Szkoły Filialnej w Lechówku czekały na Nas smaczne kiełbaski, słodycze i  napoje. Rajd był również świetną okazją, aby podziękować wolontariuszom za ich ciężka pracę na rzecz środowiska lokalnego i szkoły, którzy bardzo chętnie udzielają się w licznych akcjach charytatywnych, zbiórkach, kiermaszach i kwestach na rzecz potrzebujących.

Dziękujemy drodzy wolontariusze.