Warsztaty wielkanocne

Tworzenie ozdób świątecznych, oprócz niewątpliwych walorów estetycznych i dekoracyjnych, pomaga w tworzeniu atmosfery i przybliżają Nas do Świat Wielkanocnych. W sobotę 2 marca pod czujnym okiem p. Beaty Kucy oraz wsparciu p. Grażyny Słowińskiej, p. Ewy Rycąbel, p. Małgorzaty Zielonki i p. Jolanty Świt - opiekunów Szkolnego Klubu Wolontariatu, uczniowie wykonywali stroiki, palmy i kolorowe ozdoby na Kiermasz Wielkanocny. Mimo, że do świat jest jeszcze 3 tygodnie to podczas warsztatów unosiła się już wiosenna atmosfera. Wszystkie prace wolontariuszy będą wystawione na Kiermaszu Ozdób Wielkanocnych, który odbędzie się w naszej szkole 13 marca 2024 roku, na który serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną.