Dzień Babci I Dziadka w Szkole Filialnej w Lechówku

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu dziecka. Dnia 26 stycznia 2024 roku Goście uczniów i przedszkolaków licznie przybyli do Szkoły Filialnej w Lechówku aby obejrzeć przygotowane dla nich przedstawienie. Na uroczystości obecny był Dyrektor Gminnego Zespołu szkół w Łagowie pan Zdzisław Zwoliński. Tym razem wnuczęta zgłosiły się z wnioskami do właściwego urzędu aby załatwić kilka niecierpiących zwłoki spraw dla swoich Babć i Dziadków. Następnie Goście wysłuchali czułych słów kierowanych pod ich adresem i sentymentalnych piosenek. Otrzymali też laurki wykonane własnoręcznie przez dzieci. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta.