Apel szkolny

W środę 7 lutego odbył się apel podsumowujący pierwsze półrocze bieżącego roku szkolnego. Najpierw spotkali się uczniowie klas młodszych, następnie starszych.

Uczniowie wysłuchali rad na temat bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych. Zostały wręczone dyplomy dla uczestników Matematycznej Ligii Mistrzów oraz dzieci, które włączyły się w akcję „Pełna paka dla zwierzaka”.

Dyplomy i upominki książkowe otrzymali również laureaci konkursu bibliotecznego „W magicznej krainie”. Na apelu dla starszych uczniów dyrektor pan Zdzisław Zwoliński wyróżnił uczniów, którzy w I półroczu zdobyli powyżej 250 punktów z zachowania. Pogratulował uczniom i nauczycielom, którzy zakwalifikowali się do II, III etapu konkursów przedmiotowych, a także młodym sportowcom i ich opiekunom.

Dyrekcja szkoły i  wychowawcy życzyli uczniom zdrowych i bezpiecznych ferii oraz szczęśliwego powrotu do szkoły po udanym wypoczynku.

Galeria: