Starsi młodszym ….

Starsi młodszym ….

Już od kilku lat tradycją naszej szkoły jest przygotowywanie przedstawienia dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Przeważnie tematyka dotyczy baśni, które nawet trzylatki świetnie znają. W tym roku był to baśniowy miszmasz, w trakcie którego spotkali się na jednej scenie Smerfy, krasnoludki, Czerwony Pazurek, Kapciuszek, Łezka. Puentą sztuki było to, że nie warto spędzać czasu przed telewizorem czy komputerem, zamiast tego można ciekawie spędzić czas z przyjaciółmi, choć czasem są …. z innej bajki. Na zakończenie starsi i młodsi pląsali w rytm piosenki To nasz Papa Smerf. Występ został nagrany kamerą cyfrowa, pozyskana w ramach #LaboratoriaPrzyszłości  i wkrótce obejrzymy go … na szkolnych ekranach.

W inscenizacji wzięli udział uczniowie z klasy IV b pod kierunkiem pani Elwiry Wrony. 

Galeria: