Półfinał Wojewódzki Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt

W dniu 17 listopada 2023 roku w Hali Sportowej ZSOMS  w Ostrowcu Św. odbył się Półfinał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówkę dziewcząt ze szkół podstawowych na rok szkolny 2023/24. W zawodach uczestniczyło cztery zespoły, które zagrały systemem „każdy z każdym”. Otwarcia turnieju dokonali Anna Trojanowska Dyrektor  ZSOMS w Ostrowcu Św. Oraz Wiesław Kepel Przewodniczący Komisji Sportowej WSZS w Kielcach.
Półfinał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w „SIATKÓWCE” Dziewczęta rocznik 2011 i młodsze.

TABELA KOŃCOWA

1. ZSP nr 2 STASZÓW  awans do finału.
   2. GZS ŁAGÓW    awans do finału.
   3. ZSOMS OSTROWIEC
   4. ZSP BODZENTYN

GZS ŁAGÓW: Bera Emilia, Bera Maja, Czerwiec Tatiana, Kargul Maja, Korach Anastazja/wyróżniająca się zawodniczka/, Masternak Julia, Opala Weronika, Pióro Anna/wyróżniająca się zawodniczka/, Serwata Bernadetta, Śliwa Maja.
Opiekunowie: ROBERT ZIELIŃSKI i LIDIA POŻOGA.