Zawody przyszłości

Zawody przyszłości

25 października w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się akcja – prezentacja Zawodów przyszłości .Wzięli w niej  udział uczniowie  z klas 0 - VIII. 

Uczestnicy mogli, oprócz pokazu na forum publicznym, zabrać również głos, by odpowiadać na pytania dotyczące wybranego zawodu. Każdy, przebrany uczeń – przyszły pracownik, mógł wziąć udział w sesji zdjęciowej. Działanie promowania zawodów przyszłości wpisuje się w strategię rozwoju edukacji i wychowania na najbliższe lata w Polsce. Jakie zawody cieszyły się dużą popularnością? Trenerzy personalni, sportowcy, kosmetyczki,  budowlańcy, lekarze. Cieszy fakt, że wśród naszych uczniów  byli i tacy, którzy pragną  zostać nauczycielami. Akcję koordynowali i przygotowywali wspólnie: zespół do spraw doradztwa zawodowego wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego przy wsparciu wychowawców klas.

Galeria: