„Cały Łagów czyta dzieciom”

Cały Łagów czyta dzieciom

Autor: Monika Durlej

5 czerwca dziewiętnasty raz została przeprowadzona w naszej szkole akcja „Cały Łagów czytał dzieciom”.

Tekst o tematyce profilaktycznej odczytali dla naszych najmłodszych goście: p. P. Marwicki, p. M. Bartkiewicz, p. L. Szyndlerewicz, p. A. Krowińska, p. W. Kozłowska, p. A. Dąbrowska, p. D. Łach, p. Z. Grochowina, p. T. Sasak, p. E. Mikulko, p. B. Czekaj oraz p. Z. Zwoliński. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem wysłuchali tekstów i podzielili się z gośćmi swoimi spostrzeżeniami na temat sytuacji przedstawionych w literaturze. Następnie dzieci z aktywu bibliotecznego wręczyły czytającym podziękowania i wspólnie z gośćmi obejrzały przedstawienie grupy teatralnej „Mały Arlekin” pt. „Ploteczki”. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za kolejny pokaz wzorowego czytania.