Przedszkolny Piknik Rodzinny

Przedszkolny Piknik Rodzinny

Autor: Ewa Piątek

26 maja 2023 r. odbył się „Piknik Rodzinny”, który jest tradycją w naszych Punktach Przedszkolnych w Łagowie. Uroczystość ta łączy ze sobą trzy wydarzenia Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. 

Tego roku spędzaliśmy ten wspaniały czas w Sędku gdzie zagospodarowanie terenu jest wyjątkowe dla takiego typu spotkań. Pogoda w tym dniu nam sprzyjała a słońca nie zabrakło. 

Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi pociechami, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, uśmiechu i dobrego nastroju. 

Ten wspaniały pobyt rozpoczęliśmy od występów artystycznych, muzycznych i tanecznych. Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowały swoje zdolności, dziękując w ten sposób swoim rodzicom za bezgraniczną miłość i opiekę. Po występach wszystkie dzieci wręczyły swoim rodzicom certyfikaty „Super Mamy i Super Taty”. Kolejnym punktem programu były konkursy, zawody i zabawy m. in.: z chustą animacyjną, workami, liną itp., dla dzieci i rodziców.

W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych grillowanych kiełbasek przygotowanych przez rodziców. 

W miłej atmosferze czas spotkania szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, nagrań, dzięki którym wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim osobą biorącym udział w pikniku dziękujemy za cudowną zabawę.

Zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć »