XII Międzyszkolny Turniej Pocztów Sztandarowych

Autor: Grzegorz Bera

31 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się część teoretyczna XII Międzyszkolnego Turnieju Pocztów Sztandarowych w kategorii wiedzy o polskich symbolach narodowych i szkolnych symbolach oraz znajomości zasad ceremoniału szkolnego.

Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Łach, Nikola Kawalec i Patryk Franciszek Grzesik.

Na trzydzieści drużyn nasi uczniowie zdobyli: VI miejsce Patryk, Natalia i Nikola – VII.

Z kolei 21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 7 w Kielcach odbyła się część praktyczna ww. turnieju – kategoria musztra pocztów sztandarowych. Tu  nasza drużyna zdobyła III miejsce.

Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 2 maja na Rynku w Kielcach podczas uroczystości Święta Flagi RP.

Gratulujemy.