„Podniebne cuda” w Hospicjum im. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach

Autor: Jolanta Świt

„Podniebne Cuda” to cykl czwartkowych spotkań, w których podopieczni, często także ich bliscy, personel Hospicjum i zaproszeni goście spędzają razem czas na wspólnym poczęstunku i programie artystycznym.

2 marca 2023 roku nasi uczniowie z klasy VIIIa i VIIb: Weronika Kotwa, Kacper Kołbuc, Agnieszka Włodarczyk, Wojciech Herbuś, Maja Majewska, Roksana Kołbuc – wolontariusze Szkolnego Klub Wolontariatu „Team Wielkiego Serca” GZS w Łagowie wzięli udział w czwartkowym spotkaniu dla podopiecznych Hospicjum. W roli gwiazd wieczoru wystąpili Weronika Kotwa i Kacper Kołbuc. Ta muzyczna uczta w wykonaniu Weroniki i Kacpra dla nieuleczalnie chorych podopiecznych Hospicjum była ogromnym przeżyciem i radością dla nich samych, ponieważ wywołała na twarzach podopiecznych Hospicjum uśmiech i wzruszenie.