Skład Prezydium Rady Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023

Autor: Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

10 października 2022 r. odbyło się zebranie członków Rady Samorządu Uczniowskiego w celu wybrania prezydium. Podczas tajnego głosowania wybrano przewodniczącego, zastępcę, sekretarza oraz powołano sekcje.

Miło nam poinformować, że przewodniczącym Rady Samorządu Uczniowskiego jest Szymon Kwiatek z klasy VII b, zastępcą przewodniczącego  Natalia Łach z klasy VIII b a sekretarzem Agata Czekaj z klasy VII a. Powołano następujące sekcje: sekcja organizacyjno-porządkowa, sekcja informacyjna oraz dekoracyjna.

W sekcji organizacyjno-porządkowej będą pracować następujący uczniowie: Mateusz Rak (kl. V a), Konrad Czekaj (kl. VII a), Oliwia Łata (kl. IV a) oraz Jan Łata (kl. VII b)

W sekcji informacyjnej będą działać uczniowie: Konrad Śliwiński (kl. VIII b), Malwina Wywiał (kl. VIII a) , Sandra Kotwa (kl. IV b) oraz Julia Jarosz (kl. I SB).

W sekcji dekoracyjnej będą pracować uczniowie tacy jak: Anna Lech (kl. VI a), Natalia Kędziora (kl. VI b), Patrycja Duda (kl. V b) oraz Adrian Podsiadło (kl. VIII a).

Wszystkim członkom Rady Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

• Barbara Sadłowska