Święto Rodziny w Szkole Filialnej w Lechówku

Autor:  Małgorzata Zielonka

Dnia 2 czerwca w Szkole Filialnej w Lechówku świętowano Dzień Rodziny.

Swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Miasta i Gminy Łagów pan Paweł Marwicki, Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie pan Zdzisław Zwoliński z zastępcą panią Ewą Mikulko oraz panowie Karol i Krzysztof Podstawka właściciele firmy K2 Serwis z Lechówka.

Dzień rozpoczął się częścią artystyczną. Przedszkolaki dla swoich rodziców recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Uczniowie klas 0 – 3 przygotowali inscenizację pt. „Kopciuszek”.

W tajemnicy popołudniami rodzice przygotowywali się do występu. W dniu ich święta wystawili sztukę pt. „Złota rybka”.

Dzień Rodziny to nie tylko występy, laurki i życzenia, to przede wszystkim rodzinne, wspólne spędzanie czasu.

Nawet pogoda w tym dniu sprawiła niespodziankę. Po deszczowym poranku zaświeciło pięknie słońce. Teren wokół szkoły w Lechówku na kilka godzin zamienił się w plac zabaw. Były muzyka, bańki mydlane, zabawa i poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Niespodzianką, która dostarczyła uczniom i przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń i mnóstwo radości był Zaczarowany autobus i maskotka z serialu "Psi patrol" pies  Chease.

Prezent ten ufundowali właściciele firmy K2Serwis p. Karol i Krzysztof Podstawka.

W imieniu dzieci i rodziców serdecznie dziękujemy za niespodziankę i życzymy firmie K2Serwis prężnego rozwoju.