Cały Łagów czyta dzieciom

Cały Łagów czyta dzieciom

Autor: Monika Durlej

18 maja w Szkole Podstawowej w Łagowie po raz kolejny odbyła się akcja „Cały Łagów czyta dzieciom”. Tego dnia zawitali do nas zaproszeni goście.

W naszych progach pojawili się: Burmistrz Miasta i Gminy Łagów p. Paweł Marwicki, Rzecznik Prasowy Nadleśnictwa Łagów p. Andrzej Zagnieński, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Marek Bartkiewicz, dyrektor Banku Spółdzielczego p. Aneta Krowińska, Przewodnicząca Komisji Oświaty p. Zuzanna Grochowina, dzielnicowa p. Natalia Poloczek, pielęgniarka p. Katarzyna Chrzanowska, logopeda p. Anna Błońska. W akcji wzięli też udział gospodarze placówki dyrektor GZSz p. Zdzisław Zwoliński, wicedyrektor p. Ewa Mikulko i wicedyrektor p. Mirosław Gadowski. 

Mottem przewodnim tegorocznej akcji była RODZINA. I od przedstawienia ukazującego relacje między rodzeństwem smoków zaczął się ten niezwykły dzień. Po obejrzeniu inscenizacji goście wraz z postaciami z bajek i przedstawicielami aktywu bibliotecznego udali się do sal lekcyjnych, w których czytali utwory ukazujące znaczenie rodziny w życiu każdego z nas. Wiemy od dzieci, że goście czytali przepięknie. Obiecali, że wrócą do nas za rok. Dzieci wręczyły gościom podziękowania. Nad całą akcją czuwały panie M. Dzioba, M. Walkowicz, B. Czekaj i M. Durlej.

Galeria zdjęć »