Świąteczna Paczka

Autor: Jolanta Świt

Święta Bożego Narodzenia, to dla większości Polaków czas radości, nadziei i miłości. Jednak obok nas żyją rodziny, które nie będą mogły cieszyć się tym okresem w pełni ze względu na problemy materialne i trudną sytuację życiową.

Aby takim rodzinom dać nadzieję i pomoc na święta Szkolny Klub Wolontariatu od 10 do 17 grudnia 2021 roku zorganizował zbiórkę żywności i słodyczy dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły. W tym roku również objęliśmy swoją pomocą świąteczną potrzebujących, emerytowanych pracowników naszej szkoły. Dzięki ogromnej ofiarności lokalnej społeczności, uczniów oraz ich rodzin udało nam się zebrać bardzo dużo produktów spożywczych oraz słodyczy. Jak zawsze możemy liczyć na ogromne serca i ofiarność naszej lokalnej społeczności. Szkolny Klub Wolontariatu oraz obdarowane rodziny świąteczną paczką kierują serdeczne podziękowania następującym darczyńcom:

• Mikołaj Żebrowski – klasa IIIa,
  • Kacper Forma – klasa VIIIc,
  • Julia Zielińska – klasa Vb,
  • Bartłomiej Kozłowski – klasa Va,
  • uczniowie ze Szkoły Filialnej w Lechówku: Kornelia Sadowska, Jessica Sadowska, Milena Gadowska, Amelia Lech, Anna Gawlik, Weronika Jucha, Kaja Kozłowska, Natalia Zaleś, Wojciech Zaleś,
  • nauczyciele GZS w Łagowie.