Kacper laureatem IX Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego

Kacper laureatem IX Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego

Autor: Elwira Wrona

26 października odbył się etap wojewódzki IX Ogólnopolskiego  Dyktanda Niepodległościowego Po polsku o historii dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VI, klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2021/2022.

Naszą szkołę, po wcześniejszych etapach konkursu, reprezentowało ośmioro uczniów: Kacper Dychała, Bartłomiej Kozłowski, Aleksandra Kołodziej, Maja Majewska, Weronika Kotwa, Jessica Sławska, Kinga Dąbrowska, Aleksandra Łata.

Po zmaganiach konkursowych z niełatwą ortografią języka polskiego - 5 listopada poznaliśmy wyniki. 

Kacper Dychała - uczeń klasy Va został laureatem w/w konkursu.

Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Kołodziej – uczennica klasy VIa.

Dla Kacpra i Oli, którzy startowali w kategorii klas IV – VI, jeszcze wiele startów w kolejnych edycjach tego konkursu. Wytrwałość w pracy przyniesie im kolejne sukcesy, czego im życzymy. 

Gratulacje należą się wszystkim uczestników etapu wojewódzkiego, którzy godnie reprezentowali nasza szkołę.

Galeria zdjęć »