Kolejne źródełko wody wody dla najmłodszych

Z inicjatywy P. Burmistrza Pawła Marwickiego do szkoły trafiła stacja filtrująca wodę. Prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Łagowie P. Paweł Kudłacz podjął starania o zamontowanie dystrybutora i stacji filtrującej naszą kranówkę.

Woda w naszym wodociągu jest bardzo smaczna i zawiera mnóstwo minerałów dlatego można i trzeba ją pić. Uczniowie klas młodszych i dzieci z punktów przedszkolnych mają już swoje źródełko czystej i chłodnej wody którą mogą pobierać do swoich pojemników. W okresie lata, a także po zajęciach ruchowych pomoże to zaspokoić pragnienie. Takie działania są zbieżne z realizowaną w szkole polityką „Zero waste” która m. in. ogranicza używanie plastiku i promuje zdrowe nawyki.

W imieniu społeczności szkolnej bardzo dziękujemy.

Kolejne źródełko wody wody dla najmłodszych