Bezpieczny powrót do szkoły z K2Serwis

Autor: Małgorzata Zielonka

Dnia 30 września 2021 roku w Szkole Filialnej w Lechówku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczny powrót do szkoły z K2Serwis”.

Swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Miasta i Gminy Łagów pan Paweł Marwicki oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie pan Zdzisław Zwoliński.

Konkurs zorganizowała firma K2Serwis z okazji 10-lecia istnienia firmy. Na portalu Facebook K2Serwis opublikowane zostały wszystkie prace dzieci z Punktu Przedszkolnego i Szkoły Filialnej w Lechówku. Zgodnie z regulaminem konkursu wygrały prace, które otrzymały największą ilość reakcji - lajków. Rozstrzygnięty on został w dwóch kategoriach wiekowych.

I kategoria- Punkt Przedszkolny oraz klasa 0

1. Kaja  Kozłowska,
  2. Kornelia Sadowska,
  3. Jessica Sadowska.

II kategoria uczniowie klas I-III

1. Natalia Zależy,
  2. Nikola Mizera,
  3. Laura Mizera.

Panowie Karol i Krzysztof Podstawka obdarowali wszystkie dzieci prezentami. A zwycięzcom wręczyli nagrody główne.

Największą atrakcją tego dnia ufundowaną przez firmę K2Serwis był Zaczarowany autobus, który wywołał uśmiech na twarzach wszystkich dzieci.

Dziękujemy bardzo za zorganizowanie tak miłej niespodzianki. Firmie K2Serwis z okazji jej 10-lecia życzymy sukcesów i prężnego rozwoju.