Spróbuj swych sił w szachach

Szachy
Akademia Młodego Szachisty zaprasza wszystkich chętnych uczniów na bezpłatne zajęcia, które nauczą Was królewskiej gry - jaką są szachy.

Szachy dodatkowo rozwiną Waszą wyobraźnię, logiczne myślenie i  przewidywanie.

Zajęcia koła szachowego będą się odbywać  w środę:
  • 12:30 – 13:20 - klasy młodsze,
  • 13:20 -  15:10 - klasy starsze.
Zajęcia poprowadzi  Konrad Masternak absolwent naszej szkoły z zawodu licencjonowany ratownik medyczny oraz mgr pielęgniarstwa, wychowanek szachowy ks. Franciszka Greli.

Konrad jest czynnym szachistą oraz uczestnikiem wielu turniejów wojewódzkich i nie tylko, graczem klubów UMKS Żak Kielce, Victorii Kielce ostatnio Lukks Kielce, reprezentant AZS UJK Kielce na Akademickich Mistrzostwach Polski w trakcie studiów na UJK Kielce. Posiada II kategorię szachową oraz III klasę sędziowską.

Konrad nauczy Was zasad gry w szachy od podstaw, a bardziej doświadczonych poprowadzi do grup zaawansowanych.

Serdecznie zapraszamy.