Przedszkolaki w kinie Helios

Przedszkolaki w kinie Helios

Autor: Ewa Piątek

Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka dzieci z Oddziałów Przedszkolnych i Punktu Przedszkolnego, dnia 27 września 2021 r., wybrały się na wycieczkę do kina Helios w Kielcach na film animowany pt. „Psi Patrol”. Dzieci z zainteresowaniem oglądały opowieść o chłopcu i bohaterskich pieskach, które niosą pomoc potrzebującym. 

Rozemocjonowane dzieci dzieliły się swoimi wrażeniami w drodze powrotnej. Wyprawa do kina to pierwszy wyjazd w tym roku szkolnym i mamy nadzieję, że nie ostatni ponieważ kino to jedno z pierwszych ważniejszych wydarzeń kulturalnych w życiu dziecka. Kino ma wiele aspektów przyciągających małego widza. Tajemnicza atmosfera, magia wielkości ekranu, siła dźwięku, dynamiczność i kompozycja obrazu – to wszystko składa się na atrakcyjność przekazu, który powoduje, że wizyta w kinie jest wspaniałą przygodą a także okazją do integracji dzieci z oddziału i punktu przedszkolnego. Szczęśliwe, pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola, gdzie czekali na nich rodzice, ciekawi wrażeń ich pociech.

Dziękujemy kierownikowi wycieczki, wychowawcom i opiekunom za uatrakcyjnienie naszym najmłodszym dzieciom pobytu w naszym przedszkolu i zapewnienie bezpieczeństwa podczas wyjazdu.

Galeria zdjęć »