Przedszkolny Piknik Rodzinny

Przedszkolny Piknik Rodzinny
Autor: mgr Ewa Piątek

Tradycją w naszych Punktach Przedszkolnych w Łagowie stał się piknik rodzinny, który łączy ze sobą trzy uroczystości, Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Tego roku obchodziliśmy go 2 czerwca i spędzaliśmy ten wspaniały czas w Sędku gdzie zagospodarowanie terenu jest wyjątkowe dla takiego typu spotkań.

Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała a słońca nam nie zabrakło.

Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, uśmiechu i dobrego nastroju. Ten wspaniały pobyt rozpoczęliśmy od występów artystycznych naszych przedszkolaków. Dzieci z wszystkim grup przedszkolnych zaprezentowały swoje zdolności wokalne, taneczne i artystyczne dziękując swoim rodzicom za bezgraniczną miłość i opiekę. Po występach wszystkie dzieci odśpiewały 100 lat dla rodziców i wręczyły upominki. Kolejny punktem programu były konkursy i zabaw dla dzieci i rodziców.

W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych grillowanych kiełbasek przygotowanych przez rodziców. A w dniu poprzedzającym dzieci z okazji Dnia Dziecka mogły delektować się pyszną szarlotkę z lodami, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie.

W miłej atmosferze czas spotkania szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim osobom biorącym udział w pikniku dziękujemy za cudowną zabawę.

Zapraszamy za rok.