Konkurs plastyczny „Poszukiwacze Wiosny” został rozstrzygnięty

Poszukiwacze Wiosny

Autor: mgr Ewa Piątek

Dzieci z Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie z Punktów Przedszkolnych z Łagowa i Lechówka , wzięły udział w wojewódzkim konkursie plastyczny „Poszukiwacze Wiosny”, którego organizatorem był Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach.

Laureatami konkursu zostali:

• Szymon Sieradzki –  5 lat – grupa „Smerfy”, Łagów,
  • Anna Maluszczak – 6-lat – grupa „Krasnale”, Łagów,
  • Weronika Jucha – 5-lat – Lechówek.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 5 maja 2021r., gdzie przedstawiciele Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych wręczyli wszystkim uczestnikom wspaniałe nagrody w postaci medali, książek. Ponadto nasza placówka otrzymała nagrodę w postaci pięknych krzewów, które zostały zasadzone wspólnie z dziećmi, organizatorami i Dyrekcją Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za kreatywność, wrażliwość artystyczną i życzymy dalszych sukcesów.