Zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci z Punktów i Oddziałów Przedszkolnych

Szanowni Państwo
Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne Rodziców dzieci z Punktów i Oddziałów Przedszkolnych, które odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2020r. (poniedziałek) w Szkole Podstawowej w Łagowie - sala gimnastyczna.

Godz. 15:00
Grupa – 3 latki,
Grupa – 4 latki,

Godz. 16:00
Grupa – 5 latki,
kl. 0a i 0b – 6 latki (zerówki).

Po zebraniu ogólnym, odbędą się zebrania w salach zajęć z wychowawcami grup:
  • 3-latki, sala nr 3
  • 4-latki, sala nr 1
  • 5-latki, sala nr 2
  • kl. 0a, sala nr 4
  • kl. 0b, sala nr 5

Szanowni Państwo ze względu na zaistniałą sytuację i wewnętrzne procedury, których musimy przestrzegać prosimy o przygotowanie się 1 września 2020r. na podział co do wejścia dzieci z rodzicami do sal przedszkolnych dotyczy to grupy dzieci 3-letnich:
  • godz. 9:00-10:30 dzieci z listy od nr 1-12
  • godz. 11:00-12:30 dzieci z listy od nr 13-24

Ze względu na obowiązujący w przedszkolu „reżim sanitarny” prosimy o przybycie na spotkanie tylko jednego Rodzica.

Osoba biorąca udział w zebraniu musi być zdrowa oraz zobowiązana jest do przestrzegania na terenie placówki wszelkich środków ostrożności, tj. m.in. osłony ust i nosa, dezynfekcji rąk.