Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 w GZS w Łagowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 w Gminnym Zespole Szkół w Łagowie

Uczniowie dowożeni są do szkoły na godz. 8:00 po czym mogą iść do klas i tam spotkać się z wychowawcą lub iść do kościoła na Mszę Świętą, a po mszy spotkać się z wychowawcą w klasie.

Tylko uczniowie klas 1a i 1b spotykają się wraz z rodzicami o godz. 9:00 na małej sali gimnastycznej na uroczyste otwarcie roku szkolnego. Rodziców obowiązuje noszenie maseczki i dezynfekcja rąk.

Uczniowie klas 8a i 8b spotykają się na dużej Sali Gimnastycznej o godzinie 9:30 tam nastąpi uroczysta inauguracja roku szkolnego, po której uczniowie spotkają się z wychowawcami w klasach.

Wszyscy uczniowie pozostają pod opieką wychowawców do odwozów, które planowane są o godzinie 10:45.

Spotkanie uczniów i rodziców z nauczycielami w Lechówku rozpocznie się o godz. 10:30.

Szczegóły pracy szkoły przekażą wychowawcy na spotkaniach.

Zdzisław Zwoliński
Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół

Harmonogram przywozów uczniów GZS w Łagowie w dniu 1 września 2020r.