Konkurs „Pomaganie jest fajne”

Autor: mgr Ewa Rycąbel

6 grudnia 2019r. w Szkole Filialnej w Lechówku Szkolny Klub Wolontariatu ogłosił konkurs plastyczny pt. „Pomaganie jest fajne”.

Uczniowie  w bardzo ciekawy sposób pokazali, jak wielką siłę ma pomaganie i jak ogromnie ważne jest ono w życiu każdego człowieka, zarówno tego dużego jak i małego. Nasi uczniowie podczas spotkania z delegacją wolontariuszy zostali zaznajomieni z ideami wolontariatu i działalnością wolontariusza. W swoich pracach plastycznych odwołali się do wartości, które przyświecają młodym ludziom w bezinteresownej pomocy innym.

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 17 grudnia 2019r. i miało bardzo uroczystą formę.
Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie po przedstawieniu jasełkowym wręczył zwycięzcom dyplomy i nagrody.

Najpiękniejsze prace zostały zaprezentowane na korytarzu Szkoły Filialnej w Lechówku.

Przedstawiamy pełną listę zwycięzców:
  • I miejsce: Bartosz Kozłowski – kl. II
  • II miejsce: Róża Mizera – kl. III
  • III miejsce: Karina Rządkowska – kl. III

Wyróżnienia otrzymali:
  • Milena Gadowska – kl. 0
  • Nikola Mizera – kl. 0
  • Natalia Zaleś – kl.0
  • Kinga Rządkowska – kl. 0

W imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu  dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Dziękujemy też nauczycielom i rodzicom za wsparcie i zaangażowanie.