Warsztaty Bożonarodzeniowe w Lechówku

Warsztaty Bożonarodzeniowe w Lechówku

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Przystrojona choinka, dźwięk kolęd oraz zapach świątecznych potraw budują wyjątkowy przedświąteczny klimat.

    11 grudnia jak co roku przed Bożym Narodzeniem uczniowie i przedszkolaki ze Szkoły Filialnej w Lechówku spotkały się z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich. Pod czujnym okiem doświadczonych gospodyń odbyły się kolejne Warsztaty bożonarodzeniowe. Dzieci uczyły się robienia i wałkowania ciasta, nadziewania i lepienia wigilijnych pierogów. Był to mile spędzony czas, doskonała okazja do poznania świątecznych tradycji, a wykonane pierogi były wyjątkowe i smaczne. Zorganizowane warsztaty to dla dzieci niezwykle ciekawe i radosne przeżycie. Przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania, a wspólna praca pozwoliła poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań i umożliwiła poznanie tajników lepienia pierogów wigilijnych.

Serdecznie dziękujemy paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Lechówku za przekazaną wiedzę, poświęcony czas i zaangażowanie w życie szkoły.

Galeria: