Wycieczka do Energylandii

Wycieczka do Energylandii

Autor: Barbara Hołody

14 czerwca 2023 roku uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do największego w Polsce parku rozrywki w Zatorze. Pomysłodawcą wyjazdu był ksiądz Mieczysław Kata.

Uczestnikami byli uczniowie klas 0 – VII, ministranci i członkowie scholi.

 Na naszych uczniów czekało mnóstwo atrakcji. Młodsi najpierw udali się do Bajkolandii, gdzie mogli się spotkać z postaciami z ulubionych bajek. Nieco starsi uczniowie poszli do Smoczego Grodu, który przypominał scenerię z filmu „Władca pierścieni”. Największą atrakcję stanowiły jednak liczne rozrywki, w których młodzież mogła sprawdzić swoje możliwości i odwagę. Śmiałkowie wybierali jazdę kolejkami typu: hyper coaster, rollercoaster i mayan. Zarówno wysokość jak i szybkość zjazdów zapierały dech w piersiach i wywoływały ekstremalne wrażenia. Miłośnicy motoryzacji i szybkiej jazdy mogli obejrzeć popis możliwości kaskaderskich. Wszyscy byli pod urokiem umiejętności kierowców i synchronizacji działań grupy jeżdżących. Zmęczeni i pełni wrażeń uczestnicy wrócili wieczorem do Łagowa, obiecując sobie, że powrócą jeszcze do krainy rozrywki.

Galeria zdjęć »