Rajd klas I oraz II Szkoły Branżowej

Rajd klas I oraz II Szkoły Branżowej
2 czerwca 2023 r. odbył się entuzjastycznie przyjęty rajd pieszy uczniów pierwszej i drugiej klasy Szkoły Branżowej. Wydarzenie miało na celu promowanie aktywności fizycznej, integrację oraz rozwijanie umiejętności orientacji w terenie. 

Uczestnicy wyruszyli z Lechowa i przemierzając trasę Lechów – Wał Małacentowski – Lechówek, mieli możliwość odkrycia piękna okolicy i czerpania radości z aktywności na świeżym powietrzu. W trakcie rajdu, podziwiali malownicze krajobrazy, przechodząc przez urokliwe tereny Wału Małacentowskiego. Po pokonaniu całej trasy, uczniowie dotarli do Lechówka, gdzie czekało na nich ognisko. Atmosfera była pełna radości i wzajemnej integracji, a wszyscy cieszyli się wspólnie spędzonym czasem na świeżym powietrzu.

To wydarzenie z pewnością przyniosło wiele pozytywnych doświadczeń uczniom, a także umocniło więzi między nimi. Rajd stanowił przykład wspaniałej inicjatywy, która promuje zdrowy styl życia i rozwijanie umiejętności społecznych. Dzięki takiemu rodzajowi działań, uczniowie mogą odkrywać przyjemność z aktywności na świeżym powietrzu oraz doświadczać ważności współpracy i wzajemnego wsparcia.

Z pewnością ten rajd pozostanie w pamięci uczestników jako wyjątkowe i pełne pozytywnych emocji doświadczenie, które umocniło więzi między uczniami i dostarczyło niezapomnianych chwil radości oraz wspólnego przeżywania przygody.

Opiekunowie: Daria Kosztowniak, Wiesław Nawrocki

Galeria zdjęć »