Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łagów

Autor: Robert Zieliński

W dniu 12 maja 2023 r. na obiektach Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie odbył się turniej piłkarski dla klas 4 – 6. Udział wzięły drużyny szkół podstawowych z Rakowa, Szydłowa, Ociesęk, Piotrowa, Zbelutki, oraz dwa zespoły z Łagowa.

W walce o miejsce I i II spotkały się zespoły z: Szydłowa i Łagowa klasy VI, natomiast o miejsce III i IV zespół z Rakowa i Łagowa klasy V. Wyniki rywalizacji końcowej przedstawiały się następująco:

1. SP Łagów klasy VI,
  2. SP Szydłów,
  3. SP Łagów klasy V,
  4. SP Raków.

Podsumowania, wręczenia pucharów i medali dokonali Burmistrz Miasta i Gminy Łagów Paweł Marwicki oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie Zdzisław Zwoliński.

Szkołę z Łagowa reprezentowali:

Paweł Grys, Piotr Grys, Bartosz Kozłowski, Filip Kubacki, Mateusz Lesiak, Kamil Rządkowski, Hubert Biesiada, Karol Śliwiński, Artur Walczyk, Kamil Łach, Filip Błosiński, Góral Sebastian, Bartek Kozłowski, Banakiewicz Kuba, Wojciech Lech, Norbert Wiącek, Jan Barańsi, Oskar Wróbel.

Trenerzy zespołów: Jan Bąk i Robert Zieliński