Klasa IV Sportowa na Turnieju Piłkarskim w Rakowie

24 stycznia 2023 roku w ZSP w Rakowie odbył się „Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Trzech Gmin Rakowa, Szydłowa, Łagowa”. W zawodach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z: Rakowa, Ociesęk, Szumska, Szydłowa i Łagowa.

Zespół z Łagowa zajął II miejsce i reprezentowali go uczniowie klasy IV sportowej w składzie: Jan Barański, Konrad Janik, Alan Jurasz, Bruno Łach, Kacper Łata, Antoni Pustuła, Oskar Rycąbel, Marcel Świątek, Artur Walczyk.

„Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze pod względem gry jak i realizacji założonych celów. Napawa to optymizmem. ponieważ w każdym meczu narzucaliśmy swój styl pozwalający nam prowadzić grę, która nieraz nie idzie w parze z wynikiem, ale wynik nie jest najważniejszy w tej kategorii wiekowej”.

Trener zespołu Jan Bąk.