Letters to Santa and Santa's sack

Letters to Santa and Santa's sack

Autor: Nauczyciele języków obcych

Tradycyjnie co roku w naszej szkole przygotowujemy świąteczne projekty językowe, mówimy o tradycjach bożonarodzeniowych, przypominamy symbole i słownictwo związane z tym magicznym okresem. W tym roku szkolnym uczniowie klas IV – VIII pisali listy do Świętego Mikołaja w języku angielskim, a uczniowie klas VII – VIII także w języku niemieckim. 

Dzieci prosiły w nich o wymarzone prezenty dla siebie, swoich bliskich oraz o pomoc, potrzebne artykuły i zabawki dla dzieci z Ukrainy. Powstały wyjątkowe i piękne prace ozdobione rysunkami, naklejkami i brokatem.

Uczniowie klas I – III wykonali dowolną techniką prace plastyczne na temat „Santa’s sack- worek Świętego Mikołaja”. Dzieci włożyły wiele wysiłku oraz kreatywności w swoje prace. Wykazały się znajomością słownictwa w języku angielskim oraz zdolnościami plastycznymi. Mamy nadzieję, że wszystkie marzenia naszych uczniów zostaną spełnione. 

Nauczyciele języków obcych

Galeria zdjęć »