Wiosenny Rajd Pieszy

Wiosenny Rajd Pieszy

Autor: Jolanta Świt

3 czerwca 2022 roku odbył się rajd pieszy do Sędka uczniów klas V. Celem wiosennego rajdu było poznanie zakątków naszej gminy oraz jej walorów przyrodniczych, propagowanie turystyki pieszej i zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego, a przede wszystkim integracja zespołów klasowych. 

Naszej wyprawie towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda, dzięki czemu pond 6 km trasa minęła nam bardzo szybko.  Po dotarciu do Sędka na placu obok Dziennego Domu Senior – WIGOR rodzice naszych uczniów przygotowali dla nas smaczny poczęstunek. Natomiast nadmiar energii nastolatkowe mogli spożytkować na grach sportowych pod czujnym okiem p. Roberta Zielińskiego oraz na placu zabaw. Dla niektórych uczniów najbliższa okolica okazałą się zupełnie nieznana. Pogoda i nastroje sprzyjały wędrówce, która stanowiła zapowiedź nadchodzących wakacji. Z pewnością w przyszłym roku ponownie wraz z uczniami i rodzicami wyruszymy na inne szlaki Naszego Regionu.

Galeria zdjęć »