Witaj Wiosno!

Autor: Elwira Wrona

21 marca dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas młodszych uroczyście pożegnały zimę i przywitały wiosnę.

Na pierwszy wiosenny spacer zabrały przepiękne Marzanny. Po przemarszu ulicami Łagowa barwne słomiane kukły spłonęły . Zima została przepędzona. Świat we władanie przejęła wiosna.

Z kolei Samorząd Uczniowski przeprowadził w klasach IV – VIII oraz w Branżowej Szkole I-ego Stopnia akcję Kto przebrany, nie będzie pytany. Tego dnia uczniowie mieli na sobie ubiory w kolorach przewodnich wylosowanych przez przewodniczącego klasy. Strój w odpowiedniej kolorystyce zwalniał ucznia  z odpowiedzi ustnych. W szkole zrobiło się kolorowo i wesoło. Do godnego powitania wiosny uczniowie przygotowywali się od kilku dni na zajęciach lekcyjnych jak i świetlicowych.

Nasza placówka tego dnia zakwitła.

Wiosno, wiosno, ach to Ty