Walentynki szkolne

Autorzy: Mały Samorząd Uczniowski, Samorząd Uczniowski

14 lutego świętowaliśmy Walentynki. Już tydzień przed tym świątecznym dniem przewodniczący Małego Samorządu Uczniowskiego Artur Walczyk i jego zastępca Bruno Łach wędrowali od klasy do klasy i zbierali kartki walentynkowe. Poczta miała pełne ręce roboty, bowiem dzieci przygotowały dziesiątki kartek dla bliskich sercu. 14 lutego kartki trafiły do odbiorców. W każdej z klas dzieci z wypiekami na twarzach czekały na walentynkowe przesyłki. Odbyły się także wybory najsympatyczniejszych uczniów, a w przedszkolach i zerówkach bale walentynkowe.

W klasach czwartych uczniowie mogli również przekazywać sobie życzenia za pomocą tradycyjnej poczty walentynkowej. Wykonali piękne skrzynki, gdzie wrzucali karteczki dla swoich sympatii. W klasach 5 – 8 oraz w Szkole Branżowej uczniowie mogli zamieszczać swoje życzenia na padlecie, do którego otrzymali link tydzień przed Walentynkami. W ramach tego święta nasz Samorząd Uczniowski nawiązał również współpracę z Samorządami Uczniowskimi z innych szkół i wziął udział w międzyszkolnej wymianie życzeń walentynkowych. Dziękujemy wszystkim samorządom za przesłane pozdrowienia, okazaną sympatię i miłe słowa.

Dzień był udany nie tylko dla zakochanych, ale dla wszystkich dzieci.

Mały Samorząd Uczniowski, Samorząd Uczniowski