Autor: Ewa Piątek

W naszym przedszkolu 25 listopada 2021r. dzieci z grup: Smerfów, Krasnali oraz Misiów oraz kl. 0a i 0b uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym przyjacielem - misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od pięknego przedstawienia wystawionego przez uczniów z klasy IIb. Podczas występu dzieci zostały zaangażowane do śpiewania piosenek, tańców i pogadanek związanych z misiem. Miłe wrażenia po przedstawieniu towarzyszyły dzieciom do końca zajęć a nauczyciele aby utrzymać ten wspaniały nastrój przygotowały także inne atrakcje takie jak : zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.