Świętokrzyskie Minieuro 2020 Szkół Podstawowych

Świętokrzyskie Minieuro

W dniach 13 – 15 września odbyło się Świętokrzyskie Minieuro w którym drużyna piłkarska  Szkoły Podstawowej z Łagowa brała udział w barwach Szkocji. Rozgrywki zorganizowane na wzór mistrzostw Świata. Był to bardzo dobry występ naszych uczniów zarówno w fazie grupowej jak również w fazie finałowej. 

Wyniki spotkań grupy D przedstawiają się następująco:

Szkocja – Szwajcaria

SP Łagów - SP Złota 3:0

Szkocja – Anglia  

SP Łagów – ZPS  nr 1 Skarżysko 1:1

Szkocja – Chorwacja

SP Łagów – ZPO  nr 1 Włoszczowa 2:1

Nasza drużyna w dobrym stylu uzyskała awans do 1/8 finałów. Najpierw pokonała Rosje  (SP Pinczów) 2:1 i tym samym awansowała do 1/4 rozgrywek. Po bardzo dobrym spotkaniu ze Szwajcarią (SP Piekoszów) zremisowała. Niestety rzuty karne zdecydowały że kończymy rozgrywki na  1/4  finału Minieuro. To dobry występ naszej drużyny i duży sukces. Chociaż odczuwamy duży niedosyt, bo przegrywamy w karnych. Ale wiadomo: rzuty karne to już loteria.

Reprtzentacja SP Łagów: Bartosz Kot, Jakub Pióro, Radosław Oszuściński, Radosław Bera, Kuba Kotwa, Dawid Majecki, Filip Bęben, Patryk Grzesik, Piotr Strzelecki, Bartosz Bąk, Konrad Śliwiński. 

Trenerzy Zespołu: Jan Bąk, Robret Zieliński.

Galeria zdjęć »