Dzieci rodzą się ze skrzydłami, a nauczyciele pomagają im je rozwijać

Pożegnanie klas 8

Autor: mgr Elwira Wrona

Uwierz w siebie – rozwijaj skrzydła

Słowa te były przesłaniem  uroczystego zakończenia nauki  ósmoklasistów w murach łagowskiej szkoły.

23 czerwca 2021 r. uczniowie klas ósmych  montażem słowno – muzycznym pożegnali Dyrekcję i Nauczycieli Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie. Prezentacja, którą przygotowali, dotycząca ich kilkuletniej nauki i nie tylko w Gminnym Zespole Szkół w Łagowie wzruszyła chyba wszystkich.

Kilkanaście ostatnich miesięcy nauki to bardzo trudny okres, który w jakiś sposób zahartował młodych i oby pomógł im rozwinąć swe młodzieńcze skrzydła.

Tego życzył im dyrektor pan Zdzisław Zwoliński.

Montaż, który zaprezentowali ósmoklasiści to także duży pokłon w kierunku nauczycieli, bo zgodnie z hasłem, które przyświecało uroczystości Dzieci rodzą się ze skrzydłami, a nauczyciele pomagają im je rozwijać.