29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Finał WOŚP

29 stycznia 2021r. po raz kolejny społeczność uczniowska Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze dla oddziałów laryngologii dziecięcej, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Za wsparcie akcji serdecznie dziękujemy Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, ale przede wszystkim przedszkolakom, uczniom zerówek oraz klas 1-3. Okazało się bowiem, że to właśnie nasi najmłodsi mają największe serduszka :-)

W niedzielę 31 stycznia do akcji WOŚP przyłączyli się również mieszkańcy gminy Łagów napełniając puszki kwestarskie uczennic należących do Szkolnego Klubu Wolontariatu: Agaty Gaździk i Nikoli Łach.

Chcielibyśmy się pochwalić, iż w tym roku udało nam się zebrać 3070,67 zł za co wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Uzbierane pieniądze zostały przekazane do sztabu WOŚP w redakcji „Echa Dnia” w Kielcach.

Przyłączenie się naszej szkoły do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bez zwątpienia było okazją do propagowania wśród uczniów chęci bezinteresownego czynienia dobra oraz kształtowania ich wrażliwości i uczciwości.

Koordynator akcji w GZS w Łagowie
SKW Małgorzata Rugała 

Galeria zdjęć »