BohatrON w Twojej szkole. Pokaż, że pamiętasz

Z końcem października zakończyliśmy realizację projektu „BohatrON w Twojej szkole. Pokaż, że pamiętasz”  Jest to akcja organizowana od 2016r, której przyświecają hasła:  Pamięć – Edukacja – Pomoc.

Nasza placówka jest obecna w tych działaniach od początku, wpisując się w szczytny cel upamiętniania i uhonorowania uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Zarówno młodszym, jak i starszym uczniom naszej szkoły przybliżona została tematyka II wojny światowej, a także cele jakie przyświecały uczestnikom Powstania Warszawskiego. Szczególną wagę przywiązano do ukazania tych wydarzeń z perspektywy dzieci i młodzieży.

Zwieńczeniem działań  szkoły było wykonanie fotografii przedstawicieli naszej społeczności, która wraz z życzeniami została zadedykowana żyjącym uczestnikom Powstania Warszawskiego.

Koordynatorzy projektu: mgr Renata Bryk, mgr Grzegorz Bera