Inauguracja Roku Szkolnego 2020/21


Autor: mgr Elwira Wrona

1 września w naszej szkole odbyła się  inauguracja roku szkolnego 2020/2021.
Sytuacja epidemiczna zmusiła nas, aby rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się mniej uroczyście i z zachowaniem reżimów sanitarnych.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników szkoły, uczniów uroczyście rok szkolny zainaugurowali w hali sportowej tylko uczniowie klas I, VIII Szkoły Podstawowej w Łagowie i I klasy Branżowej Szkoły I Stopnia.

W inauguracji wzięli udział przedstawiciele samorządu Miasta i Gminy Łagów i przedstawiciel Rady Rodziców. Zaproszeni goście podziękowali nauczycielom, pracownikom i dyrekcji szkoły za trud włożony w przygotowanie placówki do nauki tradycyjnej. 

Dyrekcja zwróciła się z apelem o przestrzeganie procedur obowiązujących w placówce które warunkują bezpieczną naukę dzieciom i są narzucone obecną sytuacją.

Pozostali podopieczni naszej placówki spotkali się ze swoimi wychowawcami w przydzielonych im klasach.

Wszystkim naszym Uczniom, ich Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu oraz całej społeczności szkolnej życzymy owocnej pracy i radości płynącej ze wzajemnej współpracy. Abyśmy w tych trudnych czasach potrafili pokonywać trudności dnia codziennego z szacunkiem i wyrozumiałością.